Večerné obmedzenie na linke 3 (14.6.2020 21:20 – 23:59)

Linka 3 bude premávať len po Vozovňu Krasňany.

V nedeľu 14. júna 2020 bude od 21:20 do ukončenia dennej premávky, premávať linka 3 v skrátenom úseku Petržalka - Vozovňa Krasňany z dôvodu montáže stavebnej výhybky. Posledný vykonaný spoj linky 3 do Rače bude o 21:20 zo zastávky Vozovňa Krasňany. V úseku Vozovňa Krasňany - Púchovská bude premávať náhradná autobusová linka X3 nasledovne:

V smere jazdy z Vozovne Krasňany do Rače zastaví na zastávkach: Vozovňa Krasňany; Malé Krasňany; Pekná cesta; Černockého; Hečkova; Bukovinská; Rostovská; Trávna, Drevona; Púchovská.

V smere jazdy z Rače do Vozovne Krasňany zastaví na zastávkach:  Púchovská; Trávna, Drevona; Hybešova; Bukovinská; Hečkova; Černockého; Pekná cesta; Malé Krasňany; Vozovňa Krasňany. 

Odchody náhradných autobusov linky X3 zo zastávky Vozovňa Krasňany v smere do Rače budú nadväzovať na všetky prichádzajúce električky linky 3.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Sor23 #3:
Osobne by som si pozrel doterajšie výluky ako chodila X3, či tak isto nebude premávať aj teraz ...
Reakcia na: Urbanway 2423 #2:
Chybička se vloudila, ďakujem za upozornenie, už som to opravil. X3 to vidím na otoč na križovatke pri Komisárkach.
Zaujímavé, že ju nedokážu namontovať v noci, veď by na to mali cca 4 hodiny. Ako dlho to trvá?
Kde sa bude točiť X3? Na Tbiliskej?
P.s. Zastávka je Hybešova, nie Hýbešova. 🙂