Elektrobusy prichádzajú

Dodané boli prvé elektrobusy SOR EBN 8 a SOR NS 12 Electric.

Výrobca SOR Libchavy v utorok 2. januára 2018 dodal do Bratislavy prvý z objednaných elektrobusov. Ide o malý elektrobus SOR EBN 8. Vozidlo bolo dodané do vozovne Krasňany, kde budú všetky elektrobusy garážované. Spolu budú dodané 2 elektrobusy SOR EBN 8 a 16 väčších elektrobusov SOR NS 12 Electric.

Aktualizácia: 5. januára bol dodaný aj prvý elektrobus SOR NS 12 Electric.

Úpravu káblových vedení v hale opráv elektrobusov vo vozovni Krasňany pre zabezpečenie dočasného nabíjania elektrobusov pre dopravný podnik zrealizuje spoločnosť Energetické strojárne z Košíc najneskôr do 19. januára 2018.

Viac k téme

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: afeno #7:
Kosicke boli davno predvyrobene uz , este predtym ako sa urobil novy design. ?
Reakcia na: Viko #5:
ja som nikde nespominal konkretny rad, pytal som sa prave preto na vzhlad 🙂
Reakcia na: afeno #7:
2013 je len orientačne - v 2013 bola predstavená EBN 8 s novým predným čelom (a starým zadným, mimochodom tá na fotke pri článku), v 2014 bola predstavená EBN 11, ktorá mala aj nové zadné čelo...

Mimochodom, tie košické boli (aspoň niektoré) pôvodne určené pre iného zákazníka - 2 z nich boli pôvodne celomodré (fotky sú myslím na phototrans.eu)...
Reakcia na: Dispecer #6:
2013 ako 2013.. naše Košické boli dodané v oktobri 2014 a ajtak mali starý dizajn...
Reakcia na: eMDi #3:
Ty vieš o nejakom novšom ksichte pre rad BN? ?
Reakcia na: eMDi #1:
Taky predok ako maju nase klbaky je aplikovany len na 12 a 18metrovych vozidlach vozidlach radu (karoserie) NB. Mensie elektrobusy su od Soru len presne s cumakom ako tento modry hore na fotke. Je to rad karoserie BN a robia sa 8 a 9,5 a 11metrove vozidla.A Najnovsi rad karoserie NS12 bude aplikovany taktiez na 12 a 18m vozidla aj busy,tbusy a ebusy.?
je to uz ta faceliftova verzia, alebo predok to ma ten isty, co nase SORky klbove?