Zmena liniek 130N37 v Lamači a presunutie zastávky Vrančovičova (7.10.2017 - 21.5.2018)

Linky 130 a N37 dočasne nepôjdu cez Vrančovičovu ulicu.

Pre výstavbu svetelnej križovažky na Hodonínskej ulici budú od 7. októbra 2017 linky 130 a N37 premávať obchádzkovými trasami vzhľadom na dočasnú nemožnosť prejazdu Vrančovičovou ulicou.

Linky 130 a N37 pôjdu medzi zastávkami Vrančovičova a Lamač, resp. naopak obchádzkou cez Hodonínsku, Podháj a Cestu na Klanec. Zastávka Vrančovičova bude v smere z mesta obsluhovaná na Hodonínskej ulici spoločne s ostatnými linkami. Zastávky na ulici Podháj budú obsluhované vždy len v štandardnom smere (v smere z mesta po obslúžení zastávky Lamač, v smere do mesta pred obslúžením zastávky Lamač).

Od rovnakého dátumu bude zastávka Vrančovičova pre linky 23 30 37 63 92 130 a N37 v smere do mesta presunutá o cca 100 m za jej stálu polohu (v smere jazdy).

Zastávka Vrančovičova pre uvedené linky v smere jazdy z mesta bude presunutá o cca 50 m za jej stálu polohu od 9. októbra 2017.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Včera som išiel do Lamača a prechádzajúc cez tú križovatku mi tak napadlo. Plánujú ju spustiť skôr alebo neskôr ako bude predĺžená električka v Petržalke?
Reakcia na: Sor23 #16:
Prezradili aj rok? ?
Reakcia na: diky #15:
Očakávané spustenie je na 15. mája, avšak to môže byť i skôr, i neskôr.
Zdá sa, že po 7 mesiacoch (z toho 4 ničnerobenia) sa blíži spustenie križovatky. Od včera je signalizácia v režime blikajúcej oranžovej.... ale ešte chýba značenie a vymaľovanie.
A kedy sa tá cesta a nová zastavka už spojazdní v tom Lamači? Ha. Naháňali tých robotníkov ako keby sa to malo spojazdniť 23.decembra 2017 a už je apríl a ešte nič.
Reakcia na: tr3mp #12:
Toto bol smer stanica, cize z Vrancovicovej 🙂 Vsak ale komu by to uz len vadilo, obzvlast o druhej rano.
Reakcia na: 810zssk #11:
V smere z mesta na Vrančovičovu už zákaz odbočenia nie je. A v smere z Vrančovičovej je tá prenosná značka tak divne umiestnená, že vyzerá, ako keby zakazovala odbočenie vľavo späť na Vrančovičovu (okolo Pantla).
Reakcia na: Ibiza #10:
Ja som zazil jedneho vodica N37 co sa na to bud vykaslal, alebo nevedel a veselo si to rubol cez zakaz vjazdu ?
A stale nespojazdnene.
Reakcia na: Ibiza #7:
Problémy tam vznikajú jedna radosť. Zo smeru mesta bol nový asfalt po pár týždňoch úplne vydrolený. Za križovatkou tiež a na jednom mieste popraskal a rozpadol sa. To je tá kvalita..
Reakcia na: Ibiza #7:
vari aj tam vyrástol nejaký Stromček ? ? ? ?
Reakcia na: S499.1023 #6:
Je to hotové mesiac a stále sa tam nezastavuje. Niečo evidentne bráni v kolaudácii.
Reakcia na: tr3mp #4:
Hotová ako hotová. Ozaj len to, čo sa "dorábalo". Prechádzal som ňou zhodou okolnností včera. Povrch vozovky ako v Bulharsku.
Reakcia na: tr3mp #4:
Vdaka 🙂
Reakcia na: 810zssk #3:
Výluka stále trvá. Križovatka je stavebne hotová už hádam dva mesiace, ale zatiaľ nie je zapnutá, chýbajú sklenené výplne v prístreškoch, automaty na CL a vodorovné značenie. Môj osobný tip je, že kvôli nevhodnému počasiu na značenie nebola odovzdaná celá stavba ?
Pravé odbočenia z Hodonínskej na Vrančovičovu a z Vrančovičovej na Hodonínsku sú už povolené, obe ľavé odbočenia sú zakázané.
Tato vyluka stale trva? Dakujem 🙂
Reakcia na: Sor23 #1:
N37 je tiez vesela...
Nebolo by zlé upraviť cestovný poriadok tej 130, ktorá musí chodiť hore-dole cez Lamač a naberať meškanie. 5 mesiacov sa to má robiť a 5 mesiacov to bude vkuse meškať? ?