Kontakt na imhd.sk Bratislava

Sociálne siete Facebook
Twitter
Instagram
E-mail
  • V prípade, ak nás chcete informovať o chybe na našich stránkach, prosíme, podrobne opíšte okolnosti za akých sa stala.
  • V prípade, ak nám chcete zaslať Vaše fotografie, prosím, nezabudnite ku každej z nich pripojiť opis, predovšetkým lokalitu, prípadne ďalšie informácie.
imhd@imhd.sk
Kontakt pre médiá press@imhd.sk

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: milada13 #60:
U ostatných spojení to poväčšine funguje. Keď si rozkliknete zastávky, tak niektoré z nich sú zdvojené až ztrojené (napr. Trnavské mýto), súvisí to asi s novými CP, preto ich ukazuje viac, ako ich v skutočnosti je.

Otázka pre adminov: V poslednej dobe sa tu celkom často stáva, že pri zmene CP sa zrazu električkám zdvoja dojazdy, čím to je?
Dobrý deň, iMHD je skvelá práca! Drobná chybička - ak vyhľadávam spojenie, kde sa prestupuje, tak mi počet zastávok v oboch spojoch dá rovnaký - asi je to súčet zastávok oboch spojov. Aj keď ani to mi celkom nesedí.
Reakcia na: rini17 #58:
Mal som KeyOne do minulého týždňa, teraz som si kúpil Key2 a na obidvoch mi to funguje. Vymaž si cache.
Ide vám vyhľadávanie spojenia pod androidom? Mne sa Chrome zacyklí na popupe "web imhd.sk chce používať polohu zariadenia" jedno či zvolím blokovať alebo povoliť. Firefox zas keď začnem písať názov zastávky tak trvá minútu než ho doplní a dovtedy vôbec nereaguje. Mám blackberry keyone.
Reakcia na: Jadran #55:
Klikni pravým na fotku a Otvoriť obrázok v novom liste. Ale ďalšia úplne zbytočná komplikácia...
Ako si oznacim obľúbené spoje. musím hľadať v zozname liniek vždicky? Ďakujem
Neviem či už to niekto pripomienkoval, ale mne napríklad oproti pôvodnej verzii chýba v galérii možnosť "stiahnuť materiál", teda možnosť zobraziť fotku vo väčšom rozlíšení. A možno som len slepý, ale nevidím to tam.
Reakcia na: henko151 #53:
nerozumiem preco plusky minusky farebne zvyraznite, ale nenahodite konkretny cas prispevkov, co mi pride v dispecerskom fore priam nutnost kvoli odsledovaniu danych vyluk?
ci sa to da chapat, ze su pre vas plusky minusky podstatnejsie nez funkcionalita?
Reakcia na: yellowcaptcha #52:
Samozrejme, že čítame aj pripomienky z FB. Každý si môže vyjadriť svoj názor v komentároch a každá odozva je dobrá (či už pozitívna alebo negatívna). Na sociálnych sieťach sa ale môže nejaká pripomienka stratiť medzi množstvom iných komentárom, a preto odporúčame na komunikáciu zvoliť ten formálnejší komunikačný kanál - email.

Tak vymazanie tých nekvalitných profiloviek sme brali ako samozrejmosť, čo sa neskôr ukázalo ako veľmi kontroverzný krok. Keby ale chceme cenzurovať, tak by sa vymazali aj iné negatívne komentáre pod príspevkom o novom dizajne. Avšak, tie tam stále sú a aj budú. 🙂
Reakcia na: henko151 #51:
Nebolo vhodnejšie nechať nahrané aj to logo s horšou kvalitou? Obzvlášť ak pod ním boli komentáre (či už negatívne alebo pozitívne)? Predsa na Facebooku môžete mať nahraných obrázkov koľko chcete a nemôžete sa čudovať že to užívatelia považujú za cenzúru bez ohľadu na dôvody pre ktoré ste sa rozhodli nahrať to logo v lepšej kvalite.

A to že ste ochotný riešiť pripomienky iba tie, o ktorých sa dozviete prostredníctvom neverejného kanálu tiež o niečom vypovedá.
Reakcia na: martinah #24:
K tomuto vám všetkým diskutujúcim dlžím ešte vyjadrenie, aby sme to urovnali na správnu mieru a nešírili sa nepravdivé klebety.

Profilové fotky boli opätovne nahraté do každej sekcii okrem Banskej Bystrici z dôvodu, že pri prvom nahratí nám FB brutálne pokazil kvalitu loga zobrazovalo sa v náhľadoch zubato. (V prílohe možno vidieť screen ako sa to zobrazovalo zubato.) Žiaľ spolu s tým sa vymazali aj komentáre, kedže nejde na FB odstrániť nepeknú profilovku bez toho, aby išli komentáre preč. Avšak naďalej platí a aj platilo, že pokiaľ má niekto nejakú pripomienku, treba nám zaslať e-mail, kde sa dočká aj odpovede. Dokonca všetky pripomienky si spisujeme a tie najdôležitejšie riešime v čo najkratšom čase. Čo sa týka nejakých nových nápadov, tak aj tie si zapisujeme a plánujeme sa niektorými v budúcnosti aj zaoberať.

Reakcia na: Dispecer #49:
Aj to by malo už fungovať. 🙂
Reakcia na: henko151 #48:
A čo ten bug, čo spomínam v #38?
Reakcia na: Dispecer #46:
Už to funguje správne. 🙂
Reakcia na: Ike #27:
Myslím si, že ani ako vtip sa takéto ad hominem preteky nehodia. Lebo bez ohľadu na to, kto odkedy číta a kedy sa registroval, gro problému nie je v jačaní nové=fuj. Je mi jasné, že dizajn a funkcionalita sa časom vyvíja. Osobne vítam (asi ako jeden z mála) zahodenie loga, ktoré bolo úsmevné už iks rokov dozadu. Teším sa, že si niekto našiel čas vytvoriť responzívny web, robia mi radosť klikateľné CP a určite ma potešia aj iné funkcionality. Je jasné, že na každú zmenu si človek nejaký čas zvyká. Ale robí sa to ľahšie, ak je zmena preňho celkovo pozitívna a vidí za ňou vyšší cieľ.

Riešime v princípe hlavne to, že popri zlepšení tých pár vecí sa ich hrozne veľa zhoršilo (a u mňa to každým dňom znižuje celkový dojem), napriek zažitej tradícii otvorenej komunikácie je teraz z druhej strany výrazné ticho a vyšší cieľ funkcionality na všetkých zariadeniach sa akosi nenaplnil, keďže na mobile vidím na jednej obrazovke omnoho menej než doteraz.

Len na záver, pokladal by som za dvojaký meter, keby po dlhej histórii tunajšieho vozenia sa na Emteste pri každom nasadení neodladených produktov teraz zrazu nastalo hromadné pokyvovanie hlavou a šúchanie nohami len preto, že neodladený produkt nasadili "naši".

A už končím, nech nezniem ako hejter, keďže jediný môj cieľ bol podporiť rozvoj k pozitívnemu výsledku 🙂
Reakcia na: Viko #45:
"Inak, keď som klikol na tvoj link, síce mi vysvietil konkrétny príspevok, ale stránka sa mi načítala navrchu a nehodilo ma do patričnej pozície... Je chyba len u mňa alebo som objavil námet na zlepšenie?"
Dovčera mi to neblblo, ale už to blbne aj mne... 🤔
Reakcia na: Dispecer #36:
Pokiaľ si pamätám, vyskúšali sme si to viacerí, keďže na základe toho padlo niekedy cca pred mesiacom dosť námetov a pripomienok v bratislavskej všeobecnej. Niektorej zo zodpovedných osôb som to aj linkoval, takže určite sa o tom vedelo a mohlo sa to využiť. Celkom pochybujem, že "bežný návštevník" si dá výrazne viac námahy s dokumentáciou a riešením bugov, než pravidelní užívatelia z "hĺbky" komunity (čo nakoniec vidno aj na fb).
-------
Inak, keď som klikol na tvoj link, síce mi vysvietil konkrétny príspevok, ale stránka sa mi načítala navrchu a nehodilo ma do patričnej pozície... Je chyba len u mňa alebo som objavil námet na zlepšenie?

Za tip s číslom ďakujem, hádam naň nezabudnem. 🙂
zobrazovanie tyzden stareho flashu na uvodnej obrazovke je tiez super...
Reakcia na: Viko #20:
Hmmm, presmerovanie HTTP 301 Moved Permanently je základná vec pri zmenách permalinkov, takže asi good point pre vývojárov.
Reakcia na: kecho #41:
Pokiaľ viem, o redizajne sa hovorilo aj pomerne dlho predtým, najmä v súvislosti s nárastom návštevnosti z mobilných telefónov.