Kontakt na imhd.sk Bratislava

Sociálne siete Facebook
Twitter
Instagram
E-mail
  • V prípade, ak nás chcete informovať o chybe na našich stránkach, prosíme, podrobne opíšte okolnosti za akých sa stala.
  • V prípade, ak nám chcete zaslať Vaše fotografie, prosím, nezabudnite ku každej z nich pripojiť opis, predovšetkým lokalitu, prípadne ďalšie informácie.
imhd@imhd.sk
Kontakt pre médiá press@imhd.sk

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: NinaBonita #84:
Ahoj Nina, vodičovi X4 mešká spoj z domu do práce.
Dobré ráno prajem, Milá imhd.sk chcem vedieť prečo ráno mešká autobus X4? Zo stanice nové mesto na Zlaté Piesky. Ráno má byť pred stanicou 5:30 a má odchádzať 5:33 a dnes prišiel 5:39 viete mi povedať prečo? Niektorí ľudia čo chodia po nočnej a chcú stihnúť autobus Arriva na Smer Slovenský Grob... Akože nehnevajte sa ale toto není normálne začnite s tým niečo robiť aby autobus MHD X4 chodil na čas a odchádzal na čas ďakujem za pochopenie.
Reakcia na: pichmondo #81:
Opravene, vdaka za nahlasenie.
Prosim objasnit moznost dohladat sluzbu,nemam moznost najst vozidlo kde sa nachadza.Som vodic trolejbusu a chyba mi to k vykonu v praci.Dakujem
Prečo nejde spustiť grafikon,pre jednotlivé poradia?
Reakcia na: batozina #79:
Je to tam - https://www.idsbk.sk/download/w36x001wy41d.pdf Článok B.6 Tarifné podmienky prepravy batožín a zvierat (Dovozné): Plateniu dovozného nepodliehajú príručné batožiny, schránky so zvieratami, alebo iné predmety, ktorých rozmery nepresahujú veľkosť 60cm x 45cm x 25cm.
listky za batozinu sa udavaju pre nadrozmernu batozinu ale v prepravnom poriadku nie su uvedene rozmery ani vysvetleny pojem nadrozmerna batozina
Reakcia na: Tjodvaldr #75:
tú narážku na slovenčinu si mohol odpustiť. Je rozdiel povedať a povedať.
Reakcia na: 3pa3ck3 #76:
Súhlasím.

Keby sa dieťaťu následne niečo stalo, tak by ho vláčili po súdoch ako posledného zločinca.
Reakcia na: Tjodvaldr #75:
Bod A.10.5 Prepravného poriadku:
"Vo vozidle sa smie súčasne prepravovať jeden kočík alebo invalidný vozík. Vodič môže povoliť prepravu ďalších kočíkov alebo invalidných vozíkov, ak to podmienky vo vozidle dovoľujú."

Osobne si myslím, že do autobusu, ktorý uvádzate (2424 je v tomto prípade číslo autobusu, nie číslo vodiča) sa naozaj viac ako dva kočíky nevojdu. Plus vodič je zodpovedný za bezpečnosť všetkých ľudí vo vnútri.

Ak si ale myslíte, že Vašej manželke bolo ukrivdené, môžete podať podnet na túto adresu: vnutorna.kontrola@dpb.sk
Vodič - grobian
31.3.2023
Maximiliána Hella smerom Domkárska
Autobus číslo 66
Cca 17:15
Číslo vodiča 2424
Manželka s dvoma deťmi - 5 a 2 roky (mladšia v kočíku) čakala na autobus číslo 66
Pred týmto autobusom stal ešte jeden tak, že vodič autobusu 66 stal druhým číslom cca o 20 metrov...
Manželka s deťmi bežala aby stihnúť.
Vodič ich odmietol nasadiť do autobusu s dôvodu že vnútri už sú dva kočíky.
Manželka začala ho prosiť a hovoriť že jej je potrebné ísť na čo vodič odpovedal, že aj on potrebuje ísť a nevie čo ešte viac ona má robiť a pri tomto grobiansky vyjadroval sa na manželku že oná zle rozpráva v slovenčine. Prosím vás, je to podľa vás normálne?
Reakcia na: Marek0106 #73:
A prečo ju tam nedáš? (ľudia tu s tým majú asi toľko spoločné, ako ty, tak sa rovno opýtaj sám seba)
Nešlo by náhodou dať elektrickú tabuľu aj k tescu Lamač
Reakcia na: Palo #70:
Aj mne veľa vecí chýba. Ale ak mi niečo chýba, tak sa snažím urobiť všetko preto, aby mi to nechýbalo. Nevyžadujem od ostatných, aby mi dodali to, čo mi chýba (a už vôbec nie takým arogantným, prikazujúcim spôsobom).
Reakcia na: Palo #70:
Je to Heydukova ulica... a z Hlavnej stanice stačí nasadnúť na električkovú L1 a vystúpiť na Vysokej, nič komplikované... a spojenie sa dá jednoducho vyhľadať aj na google maps napríklad. 🙂
Už som vám písal.
Po prvé chýba mi mapa Bratislavy aj s MHD.
Po druhé chýba mi možnosť zadať naplánovanie dopravy konkrétne z hlavnej stanice na Haydokovu ulicu OÚSA. Na mape si to vyhľadám, ale to by tam musela byť zobrazená MHD
Ďakujem
chalko.pavol@gmail.com
Reakcia na: N/A #68:
mne na trapenia sa s touto strankou (velmi pomale nacitavanie, obcasne neacitanie a pod.) znacne pomohlo nainstalovanie adblock-u....
V poslednej dobe sa mi dosť často stáva, že pri pripojení cez VPN sa nechce imhd vôbec otvoriť - stránka sa iba neustále načítava. Má podobný problém aj niekto ďalší?
Reakcia na: IBBI #66:
Tak potom beriem späť, treba aktualizovať mapu na pôvodný stav
Reakcia na: 3pa3ck3 #65:
Pokial viem, tak ziadna prestavba tam neprebieha a z Pristavneho sa v pohode dostanes na Bajkalsku.