Kontakt na imhd.sk Bratislava

Sociálne siete Facebook
Twitter
Instagram
E-mail
  • V prípade, ak nás chcete informovať o chybe na našich stránkach, prosíme, podrobne opíšte okolnosti za akých sa stala.
  • V prípade, ak nám chcete zaslať Vaše fotografie, prosím, nezabudnite ku každej z nich pripojiť opis, predovšetkým lokalitu, prípadne ďalšie informácie.
imhd@imhd.sk
Kontakt pre médiá press@imhd.sk

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: lolo #68:
mne na trapenia sa s touto strankou (velmi pomale nacitavanie, obcasne neacitanie a pod.) znacne pomohlo nainstalovanie adblock-u....
V poslednej dobe sa mi dosť často stáva, že pri pripojení cez VPN sa nechce imhd vôbec otvoriť - stránka sa iba neustále načítava. Má podobný problém aj niekto ďalší?
Reakcia na: IBBI #66:
Tak potom beriem späť, treba aktualizovať mapu na pôvodný stav
Reakcia na: 3pa3ck3 #65:
Pokial viem, tak ziadna prestavba tam neprebieha a z Pristavneho sa v pohode dostanes na Bajkalsku.
Reakcia na: bakerný #64:
Momentálne jazdí cez Apollo kvôli prestavbe križovatky Prievoz/Bajkalská
V mape denných liniek MHD https://imhd.sk/ba/media/mn/00002517/Denn%C3%A9-linky-20210901.pdf máte nesprávne zakreslené vedenie linky 98 po moste Apollo, hoci jazdí po Prístavnom moste.😎
Reakcia na: PeterG #62:
do konca septembra ešte platia 15-minútové lístky, ktoré sa stihli zakúpiť pred 1.7.(od 1.7. sa nepredávať)
@admin

Len drobnost: Pri cestovnych listok mate odkaz s textom "Cestovné lístky na jednu cestu (15 - 180 minút)". Ta 15-tka uz ale ak dobre vidim nie je aktualna.
Reakcia na: milada13 #60:
U ostatných spojení to poväčšine funguje. Keď si rozkliknete zastávky, tak niektoré z nich sú zdvojené až ztrojené (napr. Trnavské mýto), súvisí to asi s novými CP, preto ich ukazuje viac, ako ich v skutočnosti je.

Otázka pre adminov: V poslednej dobe sa tu celkom často stáva, že pri zmene CP sa zrazu električkám zdvoja dojazdy, čím to je?
Dobrý deň, iMHD je skvelá práca! Drobná chybička - ak vyhľadávam spojenie, kde sa prestupuje, tak mi počet zastávok v oboch spojoch dá rovnaký - asi je to súčet zastávok oboch spojov. Aj keď ani to mi celkom nesedí.
Reakcia na: rini17 #58:
Mal som KeyOne do minulého týždňa, teraz som si kúpil Key2 a na obidvoch mi to funguje. Vymaž si cache.
Ide vám vyhľadávanie spojenia pod androidom? Mne sa Chrome zacyklí na popupe "web imhd.sk chce používať polohu zariadenia" jedno či zvolím blokovať alebo povoliť. Firefox zas keď začnem písať názov zastávky tak trvá minútu než ho doplní a dovtedy vôbec nereaguje. Mám blackberry keyone.
Reakcia na: Jadran #55:
Klikni pravým na fotku a Otvoriť obrázok v novom liste. Ale ďalšia úplne zbytočná komplikácia...
Ako si oznacim obľúbené spoje. musím hľadať v zozname liniek vždicky? Ďakujem
Neviem či už to niekto pripomienkoval, ale mne napríklad oproti pôvodnej verzii chýba v galérii možnosť "stiahnuť materiál", teda možnosť zobraziť fotku vo väčšom rozlíšení. A možno som len slepý, ale nevidím to tam.
Reakcia na: henko151 #53:
nerozumiem preco plusky minusky farebne zvyraznite, ale nenahodite konkretny cas prispevkov, co mi pride v dispecerskom fore priam nutnost kvoli odsledovaniu danych vyluk?
ci sa to da chapat, ze su pre vas plusky minusky podstatnejsie nez funkcionalita?
Reakcia na: yellowcaptcha #52:
Samozrejme, že čítame aj pripomienky z FB. Každý si môže vyjadriť svoj názor v komentároch a každá odozva je dobrá (či už pozitívna alebo negatívna). Na sociálnych sieťach sa ale môže nejaká pripomienka stratiť medzi množstvom iných komentárom, a preto odporúčame na komunikáciu zvoliť ten formálnejší komunikačný kanál - email.

Tak vymazanie tých nekvalitných profiloviek sme brali ako samozrejmosť, čo sa neskôr ukázalo ako veľmi kontroverzný krok. Keby ale chceme cenzurovať, tak by sa vymazali aj iné negatívne komentáre pod príspevkom o novom dizajne. Avšak, tie tam stále sú a aj budú. 🙂
Reakcia na: henko151 #51:
Nebolo vhodnejšie nechať nahrané aj to logo s horšou kvalitou? Obzvlášť ak pod ním boli komentáre (či už negatívne alebo pozitívne)? Predsa na Facebooku môžete mať nahraných obrázkov koľko chcete a nemôžete sa čudovať že to užívatelia považujú za cenzúru bez ohľadu na dôvody pre ktoré ste sa rozhodli nahrať to logo v lepšej kvalite.

A to že ste ochotný riešiť pripomienky iba tie, o ktorých sa dozviete prostredníctvom neverejného kanálu tiež o niečom vypovedá.
Reakcia na: martinah #24:
K tomuto vám všetkým diskutujúcim dlžím ešte vyjadrenie, aby sme to urovnali na správnu mieru a nešírili sa nepravdivé klebety.

Profilové fotky boli opätovne nahraté do každej sekcii okrem Banskej Bystrici z dôvodu, že pri prvom nahratí nám FB brutálne pokazil kvalitu loga zobrazovalo sa v náhľadoch zubato. (V prílohe možno vidieť screen ako sa to zobrazovalo zubato.) Žiaľ spolu s tým sa vymazali aj komentáre, kedže nejde na FB odstrániť nepeknú profilovku bez toho, aby išli komentáre preč. Avšak naďalej platí a aj platilo, že pokiaľ má niekto nejakú pripomienku, treba nám zaslať e-mail, kde sa dočká aj odpovede. Dokonca všetky pripomienky si spisujeme a tie najdôležitejšie riešime v čo najkratšom čase. Čo sa týka nejakých nových nápadov, tak aj tie si zapisujeme a plánujeme sa niektorými v budúcnosti aj zaoberať.

Reakcia na: Dispecer #49:
Aj to by malo už fungovať. 🙂