Kontakt na imhd.sk Bratislava

Sociálne siete Facebook
Twitter
Instagram
E-mail
  • V prípade, ak nás chcete informovať o chybe na našich stránkach, prosíme, podrobne opíšte okolnosti za akých sa stala.
  • V prípade, ak nám chcete zaslať Vaše fotografie, prosím, nezabudnite ku každej z nich pripojiť opis, predovšetkým lokalitu, prípadne ďalšie informácie.
imhd@imhd.sk
Kontakt pre médiá press@imhd.sk

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Marek0106 #73:
A prečo ju tam nedáš? (ľudia tu s tým majú asi toľko spoločné, ako ty, tak sa rovno opýtaj sám seba)
Nešlo by náhodou dať elektrickú tabuľu aj k tescu Lamač
Reakcia na: Palo #70:
Aj mne veľa vecí chýba. Ale ak mi niečo chýba, tak sa snažím urobiť všetko preto, aby mi to nechýbalo. Nevyžadujem od ostatných, aby mi dodali to, čo mi chýba (a už vôbec nie takým arogantným, prikazujúcim spôsobom).
Reakcia na: Palo #70:
Je to Heydukova ulica... a z Hlavnej stanice stačí nasadnúť na električkovú L1 a vystúpiť na Vysokej, nič komplikované... a spojenie sa dá jednoducho vyhľadať aj na google maps napríklad. 🙂
Už som vám písal.
Po prvé chýba mi mapa Bratislavy aj s MHD.
Po druhé chýba mi možnosť zadať naplánovanie dopravy konkrétne z hlavnej stanice na Haydokovu ulicu OÚSA. Na mape si to vyhľadám, ale to by tam musela byť zobrazená MHD
Ďakujem
chalko.pavol@gmail.com
Reakcia na: N/A #68:
mne na trapenia sa s touto strankou (velmi pomale nacitavanie, obcasne neacitanie a pod.) znacne pomohlo nainstalovanie adblock-u....
V poslednej dobe sa mi dosť často stáva, že pri pripojení cez VPN sa nechce imhd vôbec otvoriť - stránka sa iba neustále načítava. Má podobný problém aj niekto ďalší?
Reakcia na: IBBI #66:
Tak potom beriem späť, treba aktualizovať mapu na pôvodný stav
Reakcia na: 3pa3ck3 #65:
Pokial viem, tak ziadna prestavba tam neprebieha a z Pristavneho sa v pohode dostanes na Bajkalsku.
Reakcia na: bakerný #64:
Momentálne jazdí cez Apollo kvôli prestavbe križovatky Prievoz/Bajkalská
V mape denných liniek MHD https://imhd.sk/ba/media/mn/00002517/Denn%C3%A9-linky-20210901.pdf máte nesprávne zakreslené vedenie linky 98 po moste Apollo, hoci jazdí po Prístavnom moste.😎
Reakcia na: N/A #62:
do konca septembra ešte platia 15-minútové lístky, ktoré sa stihli zakúpiť pred 1.7.(od 1.7. sa nepredávať)
@admin

Len drobnost: Pri cestovnych listok mate odkaz s textom "Cestovné lístky na jednu cestu (15 - 180 minút)". Ta 15-tka uz ale ak dobre vidim nie je aktualna.
Reakcia na: milada13 #60:
U ostatných spojení to poväčšine funguje. Keď si rozkliknete zastávky, tak niektoré z nich sú zdvojené až ztrojené (napr. Trnavské mýto), súvisí to asi s novými CP, preto ich ukazuje viac, ako ich v skutočnosti je.

Otázka pre adminov: V poslednej dobe sa tu celkom často stáva, že pri zmene CP sa zrazu električkám zdvoja dojazdy, čím to je?
Dobrý deň, iMHD je skvelá práca! Drobná chybička - ak vyhľadávam spojenie, kde sa prestupuje, tak mi počet zastávok v oboch spojoch dá rovnaký - asi je to súčet zastávok oboch spojov. Aj keď ani to mi celkom nesedí.
Reakcia na: rini17 #58:
Mal som KeyOne do minulého týždňa, teraz som si kúpil Key2 a na obidvoch mi to funguje. Vymaž si cache.
Ide vám vyhľadávanie spojenia pod androidom? Mne sa Chrome zacyklí na popupe "web imhd.sk chce používať polohu zariadenia" jedno či zvolím blokovať alebo povoliť. Firefox zas keď začnem písať názov zastávky tak trvá minútu než ho doplní a dovtedy vôbec nereaguje. Mám blackberry keyone.
Reakcia na: Jadran #55:
Klikni pravým na fotku a Otvoriť obrázok v novom liste. Ale ďalšia úplne zbytočná komplikácia...
Ako si oznacim obľúbené spoje. musím hľadať v zozname liniek vždicky? Ďakujem
Neviem či už to niekto pripomienkoval, ale mne napríklad oproti pôvodnej verzii chýba v galérii možnosť "stiahnuť materiál", teda možnosť zobraziť fotku vo väčšom rozlíšení. A možno som len slepý, ale nevidím to tam.