Použitie Bratislavskej mestskej karty v IDS BK

Predplatné cestovné lístky IDS BK bude možné nahrať aj na Bratislavskú mestskú kartu. Podmienkou však zatiaľ bude ich zakúpenie v predajni Dopravného podniku Bratislava, alebo na jeho webovej stránke (v budúcnosti bude predaj zavedený aj u iných dopravcov). Ostatní dopravcovia nebudú predplatné lístky na BMK predávať, budú ich však akceptovať na svojich linkách. Zľava 10 percent sa bude vzťahovať len na cenu predplatného lístka pre zóny 100 a 101 (mesto Bratislava), ak si cestujúci zakúpit tieto zóny v kombinácii s regionálnymi zónami, zľava bude vo výške 10% ceny predplatného lístka pre zóny 100 a 101 na dané obdobie. Na predplatný lístok s výlučne regionálnymi zónami sa zľava poskytovať nebude.

Komentáre

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Valec #10:
Aha, takto.. to je mozne.
Reakcia na: 810zssk #9:
Nech sa vyjadrí sám. Ale pod "bol som si predĺžiť na dostal som cenu 260 €" si predstavujem, že bol si predĺžiť nie platnosť zľavy na BMK, ale platnosť PCL. Koniec koncov, sám uvádza, že ho kupoval cez eshop a predajňu vôbec nespomína. Ak mal aj doteraz ročný, tak platnosť zľavy určite predĺženú mať nebude.
Reakcia na: Valec #8:
Ano, ale on spomina ze predlzit platnost bol tento mesiac, teda ju mal mat predlzenu do konca platnost BMK.
Reakcia na: jurajz #5:
Teraz už nijako. Predpokladám, že problém bude v tomto:

"DPB vychádza v ústrety cestujúcej verejnosti a predlžuje platnosť bonusovej zľavy Bratislavskej mestskej karty z pôvodných 13 mesiacov na 36 mesiacov.
...
V prípade, že cestujúci má už zakúpenú funkčnú kartu, ktorú si aktivoval pred dátumom 15. 6. 2012, je potrebné nastaviť platnosť bonusovej zľavy. Predĺženie zľavy možno vykonať osobnou návštevou držiteľa BMK v predajniach DPB."


http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/zlava-na-cestovne-s-bmk-plati-uz-36-mesiacov/
No zakupil som cez epcl priamo na stranke DPB...
Reakcia na: jurajz #5:
A kde si sa snazil zakupit si PCL?
Hmm, tak predlzoval som tento mesiac BMK a dostal som cenu 260EUR. Netusim ako sa tam da uplatnit cena pre drzitelov BMK, napriek tomu ze je riadne zaregistrovana a na mail do DPB mi uz 10 nikto neracil odpovedat...
Reakcia na: tr3mp #3:
Povedal by som ze hej 🙂
Reakcia na: 810zssk #2:
Teda v prípade, drahšieho cenového výmeru bude rozdiel 3,51 € na rok (1 cent denne), ale s možnosťou cestovania viacerými spojmi. Teda sa oplatí počkať.
Reakcia na: tr3mp #1:
Podla variantu odporuceneho BIDkou presne tak, akurat teda ak ma BMK tak ju bude stat len 234 EUR 😉 Existuje vsak aj druhy variant podla ktoreho by rocny PCL mal stat 263,90 EUR (s BMK 237,51 EUR). Definitivne budeme vediet ked mesto vyda cenovy vymer.
Takže ak správne chápem, keď manželke končí vo februári električenka na BMK, oplatí sa jej kúpiť jednu mesačnú a ročnú si kúpiť až od marca. Bude ju stáť toľko, ako doteraz (260 €) a bude platiť naviac na vlaky a regionálne autobusy v rámci BA. Správne? ?