Želám Vám všetkým krásne,veselé ale hlavne pokojné Vianoce v kruhu Vašich najbližších. iMHD stránke a všetkému čo k nej patrí želám veľa úspechov, a aby bola taká skvelá ako doteraz.
SOLARIS MANIAK. ☺
Šťastné a veselé hlavne Košickým vodičom, čo majú službu cez napr. 24.12 alebo 31.12.20004, lebo narozdiel od BA vodičov, ktorí končia cca 20.00 hod, (viď iMHD/ba, CP), robia
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
Foto môžeš poslať, pokiaľ bude dobrá a použiteľná nevidím problém. Na net idú 800x600. To platí pre každého, neznamená to však, že keď mi pošle niekto foto, že na druhý deň bude na webe. Môže to byť o rok a možno vôbec. Mám z čoho vyberať. ?
Aby som teda nezostal pozadu, zelam vsetkym krasne Vianoce, pozehnane a milostiplne, radostne a pokojne.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
bonzak
2: 364
3: 420
4: 617
5: 523
6: 367,402,423 - vodič P. Shorty
7: 606
9: 608-609,618-619,349-352
11: 4310
15: 6408
16: 3509
19: 3516
22: 5222
23: 6281
27: 3207,3210
34: 3201
36: 5239
71: 1007,1009,1015
72: 1020,3202
MJ: 6044
PS: ŠaVVaŠNR2005
"boznačík"
? ? ?