Reakcia na: Omni_817 (D) #9146:
Foto môžeš poslať, pokiaľ bude dobrá a použiteľná nevidím problém. Na net idú 800x600. To platí pre každého, neznamená to však, že keď mi pošle niekto foto, že na druhý deň bude na webe. Môže to byť o rok a možno vôbec. Mám z čoho vyberať. ? Re #9147 eMareq: kuk icq ?
Diggi
V živote len radosť, zdravie a smiech
Silvestrovskú náladu po celý rok
Šťastie nech sprevádza Váš krok
Anjelský krásne Vianočné sviatky
a čertovský dobrý Nový rok 2005
prajem JA ? ? ?