Reakcia na: Omni_817 (D) #9146:
Foto môžeš poslať, pokiaľ bude dobrá a použiteľná nevidím problém. Na net idú 800x600. To platí pre každého, neznamená to však, že keď mi pošle niekto foto, že na druhý deň bude na webe. Môže to byť o rok a možno vôbec. Mám z čoho vyberať. ? Re #9147 eMareq: kuk icq ?
Irisb
Šťastné a veselé prežitie vianočných sviatkov, veľa rodinnej pohody a veľa darčekov pod stromčekom Vám všetkým želám ja ☺
IMHD/KE na večné časy a nikdy ináč
Pozdvihnime bratia čaše
víťazstvo je už naše ?
Ešte raz všetkým šťastné a veselé