Šťastné a veselé hlavne Košickým vodičom, čo majú službu cez napr. 24.12 alebo 31.12.20004, lebo narozdiel od BA vodičov, ktorí končia cca 20.00 hod, (viď iMHD/ba, CP), robia
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
?
až do cca 0.30 niektorí až do cca 2.00 hod.
?
bonzak
prajem všetkým ľuďom dobrej voľe,
osobitne:
Diggimu,BMkeovi,Desaťosemnástkovi,Irisbusovi,Sarkovi,Nodesovi,Vladimírovi,Ikarusovi,Furčanovi,d3kOvi a mnohím ďalším, ktorí "robia" tuto stránku.
PF 2005
PS: NECH ŽIJE IMHD !!! ? ☺ ? ? ? ?