Reakcia na: Vladimír #911:
Tak, dnes si ma odchytil najnovsi Iris ev.c. 5243 na L15, ked som cestoval od "Bieleho domu" na Okresny urad na Popradskej. Tie skla su skutocne vkusne, davaju im uz vacsi imidz. Obzeral som si aj "nastroj Tvojho utrpenia", co sa Ti stalo posledne, ale veru nechapem, kde si ten prst mal. Tie vetracie casti su dost siroke a od uchytky k uchytke je to viac ako 1,5m. Mohol by si popisat, ako sa Ti to podarilo, lebo akokolvek som posuval tie okna, nijak-raz som nemal pocit, ze ma ma cokolvek pricviknut.


Sarko
No Vlado, teda, to sa Ti ako s tym prstom podarilo... 8-/ Na to sa musim ist pozriet. Jedine s novymi Irismi som sa neviezol, ale ani mi nechybaju, navyse, premavaju mi tu popod onami na L20, tak oni si ma najdu same... Ale ruky dam od nich prec '-).