Reakcia na: Yogi616 #87186:
Chápem rečnícku otázku v rámci večerných úvah, ale mňa teraz naozaj zaujíma stav projektu. To, či ho mesto potrebuje, ma teraz až tak nezaujíma (po trase však priemyselné podniky pribúdajú), veď mesto ani nie je hlavný investor. Hlavne nezabudnite na to, že postaviť tú trať sme zaviazaní sľubom investorovi a nie tým, či ju nejaké Košice potrebujú alebo nie. Otázka o potrebnosti je asi taká, že dom je rozostavaný a niekto sa pýta, či je potrebný. Možno to nie je zlá otázka, ale jej hlavná pointa už zmeškala svoj čas.Ak niekto vie, aký je stav projektu, či ho niečo stále blokuje, alebo sa zase rozbehol, celkom by ma to zaujímalo.
mi.v
Ak nemáte informácie, namiesto pocitu, že musíte za každú cenu odpísať, pokojne môžete urobiť aj to, že napíšete "o tom nemám informácie", alebo že vôbec neodpíšete. Veď ja vás nenútim písať odpovede na otázky, v ktorých sa nevyznáte.