Reakcia na: Yogi616 #87125:
Švédsko-Fínski inžinieri s pobočkami u nás, riešiaci široký záber projektov, hoci doposiaľ ako keby išlo hlavne o dopravné stavby. No tak to som zvedavý, koľko projektov dopravnej obslužnosti už majú za sebou a čo sa bude dať od toho čakať. Ale aspoň to prinesie čerstvý vietor.
_Martin_
Pretože ak už niekto potrebuje ísť na Furču, vie ísť od Myslavy s linkou 72 a od Luníka VIII linkou 17.
Prípadne ešte od Nám. osloboditeľov linkou 71/72.
Ak by bol tento problém niekedy popoludní tak fajn, súhlasím s tebou, ale o takomto čase...
A neviem, či by bolo lepším riešením skrátiť linku 20, pretože potom by zase ľudia z Panorámy stratili spojenie s Furčou, a oni inú alternatívu nemajú.