Reakcia na: Yogi616 #87125:
Švédsko-Fínski inžinieri s pobočkami u nás, riešiaci široký záber projektov, hoci doposiaľ ako keby išlo hlavne o dopravné stavby. No tak to som zvedavý, koľko projektov dopravnej obslužnosti už majú za sebou a čo sa bude dať od toho čakať. Ale aspoň to prinesie čerstvý vietor.
Yogi616
Na linke 36 sa nepridal žiaden autobus, tú trasu do Myslavy a späť vyjazdí v čase prestávky na Moskovskej.
Už sme to tu rozoberali minule, ale na tento smer si nemal proste spoj. A nechať ich prestupovať na Grunte v súčasnej situácií... ehm.
Najlepšie by bolo, ak by v Myslave ostala iba 32 a 36 s tým, že 72 by sa zrušila. Doplnková linka do centra mesta, nosná linka k nemocnici a k severnej časti centra.