Reakcia na: LUKYmhd #87127:
Tu je otázka, že koľko ľudí tento prestup reálne potrebuje.Pretože ak už niekto potrebuje ísť na Furču, vie ísť od Myslavy s linkou 72 a od Luníka VIII linkou 17.
Prípadne ešte od Nám. osloboditeľov linkou 71/72.
Ak by bol tento problém niekedy popoludní tak fajn, súhlasím s tebou, ale o takomto čase...
A neviem, či by bolo lepším riešením skrátiť linku 20, pretože potom by zase ľudia z Panorámy stratili spojenie s Furčou, a oni inú alternatívu nemajú.
5
Postavme si otázku inak. Je v Maši kritický problém s kapacitou? Určite nie. Pridalo sa tam už tuším 9 spojov 36-ky. Za mňa by bolo teraz na mieste škrtnúť z Maše 9 spojov 32-ky.
Potichúčky sa tu pridávajú spoje na vzduchvoziacich linkách miesto toho, aby sa vylepšili intervaly na tých nosných. Ja s týmto absolútne nesúhlasím.