Ahojte. Plný internet je desiatok a stoviek fotografií rekonštruovaných vozovní v Bratislave, v Prahe... Rád by som už konečne videl zábery na rekonštruovanú vozovňu v KE, viete mi poradiť? Alebo ju rekonštruujeme tajne? Ako vyzerá to naše depo zvnútra? Ako vyzerajú haly údržby, umyvárka? Aký je stav vozidiel deponovaných v železiarňach? Už zarástli žihľavou a šípkami?
Počas Európskeho týždňa mobility často vidíme, že samosprávy ponúkajú MHD zadarmo. Na prvý pohľad to vyzerá ako atraktívne opatrenie, no žiaľ, patrí medzi najmenej efektívne aktivity v rámci kampane. (...)"
mi.v
Čo chceli, to si vykoledovali...
Tiež súhlasím s názorom cyklistu v článku, že keď bude viac bicyklov na cestách, vodiči si zvyknú. To bolo aj oficiálne stanovisko polície (vydali ho zhruba v čase minulej vlády).
Zostáva, aby cyklisti vedeli, čo na cestách robiť
Tu je ešte krátka dôvodová správa k zmene zákona:
https://www.nrsr.sk/web/Dynamic/DocumentPreview.aspx?DocID=569615