Reakcia na: 5 #87008:
Pri troche odvahy nič nebráni, aby celý ten úsek medzi mimoúrovňovými križovatkami pri Tescu a pri OC Pri hati bol vyhradený pre verejnú dopravu v oboch pruhoch obojsmerne...
Znamenalo by to síce ešte väčší tlak na Palackého a Nižné Kapustníky, ale to je daň za to, že dlhodobo nebola/nie je vôľa stavať ďalšie cestné prepojenia (hoc nie až tak kapacitné ako existujúce) naprieč Hornádom.

Yogi616
Po skončení pracovnej doby v obchodnom centre chýbalo spojenie pre zamestnancov dole do mesta (a vzhľadom na absentujúci chodník a akékoľvek spojenie pešo aspoň na Furču), tak autobus, ktorý by šiel inak z KNV do garáže prázdny, vykoná tento skrátený spoj.
Ak by to tu fungovalo ako v iných mestách, že autobusy smerujúce do garáže automaticky berú cestujúcich, tak by to možno ešte menej bilo do očí.