OTÁZKA DO SVETA:
VIE NIEKTO O NEJAKÝCH FOTO Z PREVÁDZKY ELEKTRIČKOVEJ DOPRAVY NA ANIČKU A DO ŤAHANOVIEC??? EXISTUJÚ VôBEC NEJAKÉ???
Ešte malá poznámka k spojeniu Jazera s mestom TRAM versus BUS, stále sa tu oháňate, že bus je rýchlejší. Pred 2 týždňami som robil L7 a pri TU som sa stretol s L13 a na OC Važec som prišiel skôr ako 13 a to som naťahoval čas aby som neprišiel skôr! Síce neviem koľko stratí bus na Pal-Seč (nešiel som ešte tadiaľ) ale nie je to otázka dní-mesiacov, lebo tá reko bude ešte dlhá.
VIE NIEKTO O NEJAKÝCH FOTO Z PREVÁDZKY ELEKTRIČKOVEJ DOPRAVY NA ANIČKU A DO ŤAHANOVIEC??? EXISTUJÚ VôBEC NEJAKÉ???
Ešte malá poznámka k spojeniu Jazera s mestom TRAM versus BUS, stále sa tu oháňate, že bus je rýchlejší. Pred 2 týždňami som robil L7 a pri TU som sa stretol s L13 a na OC Važec som prišiel skôr ako 13 a to som naťahoval čas aby som neprišiel skôr! Síce neviem koľko stratí bus na Pal-Seč (nešiel som ešte tadiaľ) ale nie je to otázka dní-mesiacov, lebo tá reko bude ešte dlhá.
Mozno by este stalo za to zistit, aka je situacia v SE, nielen v CEZ
, okrajovy rezim bol 12 minutovy.
Balky
Re #8674 TA: A ja ti stale budem tvrdit, ze pre Jazercanov sa L38(52) zmenila a to zastavovanim na vsetkych (teda aj pri Kostole a Rovnikovej) zastavkach.
Re #8671 eMareq: Nepacila sa mi hlavne jedna veta ...Po jazere nema co jazdit autobus! ... To na Jazere akoze neziju ludia? Alebo nemaju narok na odvezenie sa busom, trebars ku Gymplu na V.Opatskom?
A este nieco. Skus si predstavit, ze si postihnuty a byvas niekde na Tallinskej a chces ist na NO. Takze sa dotrepes na Golianovu (uz schody v buse ti robia problemy), no na Vazci musis prestupit na elinu, lebo bus konci na OC Vazec. Takze sa presuchtas na zastavku eliny (znova mas problemy pri vystupovani), a znova pri nastupovani do eliny ti robia problemy schody. A to som ti nenavrhol trasu do Domu socialnych sluzieb na V.Opatskom (ak by si bol vo vedeni DP a kvoli tvojmu navrhu by som musel prestupovat az
3krat, tak by som ta niekam poslal). Myslim, ze nie nadarmo jazdia NP Solarka na L13 a takisto aj NP eliny na takych linkach, co koncia na Jazere.
Re #8676 eMareq: Jasne, ze som to myslel s nadhladom. Dobre chapem, ze pri NEPRESTUPNEJ tarife busove linky zo sidlisk su vedene tym smerom, kde nemoze trolik ,ani elina.