Reakcia na: cestujúca #8686:
Myslím si, že presne na tvoj prípad sú určené BČK. T.j.dajú sa dobiť vopred a od dátumu, ktorý si určíš. Aspoň tak som to doteraz pochopil aj keď informovanosť zo strany DP a v DP je strohá. A v tomto momente sa mi zdá, že cestujúci vedia toho viac ako zamestnanci DP(vyzvedal som sa u revízorov).
Mozno by este stalo za to zistit, aka je situacia v SE, nielen v CEZ
, okrajovy rezim bol 12 minutovy.
TA
Re #8676 eMareq: 6-ka mala niekedy 4-min interval špičke? A pre zaujímavosť 5-ka mala aké intervaly ( t.j. ako často chodili el-ky cez Terasu v špičke )?