Reakcia na: Dispecer #86443:
V poriadku mňa by hlavne zaujímalo prečo kritika nepadá aj na takých čo použijú mäkčeň tam kde nemá byť, nevedia spodobovanie no ono ja len tak uvažujem keď už bodka vadí čo mimochodom tiež nie som jediný čo ju nedáva ale však v poriadku každopádne rád by som vedel pokračovanie keďže bodka je len pre začiatok
toto je jak v škôlke neskutočné jediné čo už pomôže je len prísť a povedať nech celé vedenie už čím skôr nám zmizne z očí, keby Polaček mohol Košice premenuje na Polačekoland a neobmedzene tu vládne kto povie niečo v rozpore s jeho tvrdením už bude debil a uloží mu trest

Folasik