Reakcia na: Dispecer #86142:
tak snad už bude len lepsie...Danko by mohol byt v pohode a ked je to dlhorocny zamestnanec DPMK tak by sa mohol zaujimat o to čo skutocne tento podnik potrebuje.
snad sa aspon prichodom toho Danka lady pohnu a nakupy a tendre vramci dopravy v meste sa konecne rozbehnu aj u nas naplno
nie je logické smiať sa, že je tu tlačenica na pozície, kde inde záujem nie je a prirovnávať k balkánu. Ak áno ,tak za ten balkán môžu aj politici z hlavného mesta. Hold, nie všetky mestá môžu byť hlavné v prosperujúcom regióne, kde je dostatok pracovných miest.
S499.1023
Mimochodom, už len fakt, že treba protekciu na prácu, na ktorú majú všade inde problém zohnať ľudí, je také typické pre metropolu severného Balkánu.