prosim vas mozem dostat relevantnu odpoved preco vo vacsine busov je vypnuta klimatizacia? naco tam je pre srandu? clovek sa ide uvarit v tých vozoch častokrat.
U nich štát a právo celé roky funguje presne tak. "Potrebuješ pár samopalov Serjoža? Mám známeho policajta a ten má kamaráta vojaka a on ti predá. Ak chceš väčšie množstvo, treba ísť cez ľudí na úrade guvernéra oblasti, mám tam kontakt.")
Odhliadnuc od cestovného času je to hromada kilometrov navyše, k tomu ešte po kopcoch.
Ďakujem.
mi.v
Súhlasím s tým, že klesajúce diaľničné rýchlosti 100-80(-60) zaberajú aj 200-300 metrov každá a preto spomalenie trvá aj kilometer. Musíme to robiť preto, aby stihli zareagovať aj vodiči, ktorí píšu na mobile alebo kamionisti, ktorí pozerajú film.