Prečo autobusy medzi Perešom a Lorinčíkom jazdia "spodom" keď je tam cesta? Najmä pri R1 smer Pereš je to dosť odveci. Išiel som po tej priamej ceste pešo a nezdalo sa mi že by nemala vhodné parametre pre autobus.
V cenníku na imhd je uvedený elektronický lístok na 24 hodín. Po priložení karty k označovaču a voľbe "Zakúpiť CL" mi to ale ponúka len 30/60-minútové lístky. Ako sa to teda kupuje? Ďakujem.
Včera sa preberali. Teraz sú na ceste do Košíc, aktuálne Kysuce.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
810zssk
Prečo autobusy medzi Perešom a Lorinčíkom jazdia "spodom" keď je tam cesta? Najmä pri R1 smer Pereš je to dosť odveci. Išiel som po tej priamej ceste pešo a nezdalo sa mi že by nemala vhodné parametre pre autobus.
Vopred ďakujem za vysvetlenie