Reakcia na: romeo #85535:
Áno, písal som aj s DPMK na instagrame. Pýtal som sa ich, či ich budú prelakovávať a dostal som túto odpoveď: Lakovanie, aj vzhľadom na podobnosť farieb, je momentálne posledným bodom v akomsi poradovníku potrebných zásahov do vozidla. Potrebné bude spojazdniť informačný systém vozidiel, opraviť menšie chyby a potom budú môcť voziť Košičanov snáď ešte niekoľko rokov. Lakovanie nebude také dôležité.
No tak som rad ze tak prace napreduju
Yogi616
Okrem umývarky bol zbúraný aj "odprašovák", vedľa haly DO. Haly DO a ĽÚ už tiež čakajú na začiatok rekonštrukcie, už sa v nich nevykonávajú opravy.