Reakcia na: Viko #84587:
To som sa chcel práve opýtať aj ja. A z knihy Košické Autobusy od autora Adama Tatranského som sa dočítal že obidve Tatry T24 a aj Renault Diesel boli zaradené do premávky v roku 1953. Len nechápem ako je možné že nie sú v kategórii Autobusy, keď sú dokonca ešte aj na Evidencii dopravcov.
Dispecer
https://www.kosice.sk/clanok/az-do-konca-marca-sa-pocas-vikendov-na-slaneckej-ceste-pripravte-na-dopravne-obmedzenia-namiesto-elektriciek-budu-jazdit-autobusy