Reakcia na: Dispecer #84502:
A umožňuje DPMK vrátenie nevyužitého cestovného? Ak nie, nahnevaným rodičom rozumiem. K Tvojmu "Ono niekto zakázal cestovať MHD?" asi len toľko, že je mimoriadna situácia a ľudia by mali absolvovať iba nevyhnutné cesty.

myslavcan
1. Vstup mesta do IDS Východ
2. Možnosť zavedenia virtuálneho lístka
3. Zavedenie možnosti zaplatiť pokutu priamo revízorovi aj kartou... Toto je pre mňa prekvapenie, keďže už niekedy v januári som takto zaplatil pokutu. Takže doteraz to nebolo v Tarife, a teda DPMK tým, že mi umožnil zaplatiť pokutu kartou, porušil svoje vlastné predpisy... V nejakej inej krajine by som možno tých 40 eur vysúdil naspäť aj s nejakým odškodným
4. Personálne zmeny - neverending story.