Reakcia na: S499.1023 #84416:
Pretože dobre vieš, že takmer nik z tých, čo tu diskutujú nemá na to akékoľvek vykonávacie právo.
Ale nejakej dodatočnej úrazovosti sa neobávam, vždy je možnosť držať sa na tyči pod stropom, a tí čo nedočiahnu, nemajú kde sa chytiť sa môžu v pude sebazáchovy presunúť ku zvislým madlám inde vo vozidle. 
Dispecer
Ak z nejakého dôvodu musíš byť presne v strede toho priestoru, jediná vec, ktorej sa dá chytiť je okenný rám - veľmi praktické a pohodlné riešenie - najmä pre vozíčkara, však?