Na stranke http://metro.dnsalias.org/ su nejake fotky
su tam aj zvuky metra aj dačo o Pražskom metre
? ?
su tam aj zvuky metra aj dačo o Pražskom metre
? ?
. Tu nie je zmyslom aby denne pribudlo 5-6 stran textu...
SHORTY
Ale tú čelnú tabuľu(BRNO), čo mám, vo viditeľnosti a čitateľnosti prekoná už iba BUSE(led-kové) ?