Reakcia na: NorthernCross #82517:
15 minút nie, bol to ten prechádzajúci, ktorý meškal 5 minút. Nadbeh nad 3 minúty je v košických podmienkach aj za najpriaznivejšieho stavu /teda málo cestujúcich, vypnuté semafóry, žiadne autá/ prakticky nemožný.
afeno
Nič viac, iba dalšie ulievanie eurofondov na veci čo netreba, pričom keby sa vybudovala takáto zastávka na TUKE alebo Zimnej, tak by to aj prinieslo aj nejaký úžitok.