co ma vsak zaujima je, ako budu osetrene nocne spoje? ako bude vodic vediet ci mam na karte predplateny mesacnik? a co vyhradeny nastup cez predne dvere a vecer po 20-tej? neverim ze sa budu instalovat citacky do vozov, alebo?
ale zase, je dost ludi, ktori nemaju net, iba WAP
tak nech klikaju :-))))
Nodes
Dňom 1. 12. 2004 začína Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť predaj nových bezkontaktných čipových kariet (BČK),