Reakcia na: veteran #82454:
Aj mne sa stalo ze si spoje nadbiehali a ja kazdy nadbeh hlasim telefonicky na dispecing. Je mi jedno ze uz ma mozno maju v zuboch ale hlasim to zvlast ked ine o posledne vecerne pripadne nocne spoje. Este sa mi nestalo zeby nocak mi nadbehol ale cez den ano a to dokonca aj take linky o ktorych by som to vobec nepovedal napr taka 19. Nahlasim a hotovo nema co nadbiehat.
Viko
1. Na evidencii dopravcov píšu, že bol zabavený v Novom Meste nad Váhom, tu v katalógu je Slovenské Nové Mesto, ako to teda je?
2. Colníci ho zadržali ako nový alebo až ako jazdený?
Vopred vďaka ?