Reakcia na: pete. #8252:
nejake strohe info o buse najdes samozrejme na
www.buse.cz
Ale v KE taketo zazraky zatial necakaj.. bohuzial, na to sa tu zatial nemysli...
Som zvedavy, ci ma budu povazovat za cierneho pasaziera, alebo budu mat u seba v ten den citacku
Omni_817
http://www.dpmk.sk/index.php?pag=41&n=45