Dopravák - mám obavy ako by si tých 10 metrov priestoru poradilo s cestujúcimi do takých lokalít. KNV - Lingov by autorovi kolegovia hneď obili o hlavu, stačí ako niektorí nadávajú napríklad na 28, čo je tiež krátka linka.
afeno - NSká mi vôbec nechodili po rozume.
rpopo - Kto si čo objedná, to má. Interiér je katastrofa sama osebe, kde sa postavíš, tam zavadziaš ostatným. Stovka dverí: nemám pocit, že by niečomu pomohli, zvlášť keď substrát čumí do mobilu alebo spí na nohách.
afeno - NSká mi vôbec nechodili po rozume.
rpopo - Kto si čo objedná, to má. Interiér je katastrofa sama osebe, kde sa postavíš, tam zavadziaš ostatným. Stovka dverí: nemám pocit, že by niečomu pomohli, zvlášť keď substrát čumí do mobilu alebo spí na nohách.
Zatiaľ iba elektro.
Dispecer
Proste, je pochopiteľné, že najprv zistia ako zapôsobí štandardná dĺžková verzia na verejnosť a dopravcov, potom skúsia predať zopár kúskov a zistiť reálnu spokojnosť s vozidlom a až tak predstavia ďalší variant...
P. S.: Ono už nejakému dopravcovi dodali aj NS 12? Zatiaľ ešte nie, pokiaľ viem... ?