https://www.youtube.com/watch?v=Zq6brwRKI7U – toto je zostrih rôznych kolíznych situácií z Prahy (vykradnuté zábery z rôznych originálnych youtube videí vodičov električiek) a ako vidíte, nikto nejde električkou bez brzdenia naraziť do prekážky. Pochybujem, že v Košiciach je to inak.
Môj názor je, že niektorí chodci sú aj pri cestách naďalej vo svojom svete (či je za tým momentálna indispozícia alebo nadobudnutá lenivosť sa akokoľvek namáhať) a iní chodci aj motoristi podceňujú 1. schopnosť zrýchlenia električky a 2. brzdnú dráhu električky. Niekedy sa ich správanie dá predvídať a niekedy nie. Ale vzhľadom na ich vyžadovanú dopravnú kvalifikáciu (u chodcov – nulová*, u vodičov individuálnej dopravy – nízka) väčšiny chýb sa dopúšťajú oni, čo vidieť aj v praxi. Ich možné dobré zrýchlenie vo vzťahu k dopravnej situácii im dáva aj priestor k impulzívnemu konaniu, kým vodič električky, autobusu alebo nákladného auta potrebuje dlhší čas na rozjazd a preto aj viac plánuje a vyhodnocuje situáciu – ani keby chcel, často sa nevie vrhnúť do kolíznej situácie tak bezhlavo ako chodec, cyklista, motorkár alebo automobilista, ktorý niekedy najprv ide, potom rozmýšľa.
myslím to takto: chodcovi nikto nemôže zobrať "vodičák" – narozdiel od vodiča, u chodca sa nedá jeho právo byť chodcom podmieniť povinným minimom vedomostí
Môj názor je, že niektorí chodci sú aj pri cestách naďalej vo svojom svete (či je za tým momentálna indispozícia alebo nadobudnutá lenivosť sa akokoľvek namáhať) a iní chodci aj motoristi podceňujú 1. schopnosť zrýchlenia električky a 2. brzdnú dráhu električky. Niekedy sa ich správanie dá predvídať a niekedy nie. Ale vzhľadom na ich vyžadovanú dopravnú kvalifikáciu (u chodcov – nulová*, u vodičov individuálnej dopravy – nízka) väčšiny chýb sa dopúšťajú oni, čo vidieť aj v praxi. Ich možné dobré zrýchlenie vo vzťahu k dopravnej situácii im dáva aj priestor k impulzívnemu konaniu, kým vodič električky, autobusu alebo nákladného auta potrebuje dlhší čas na rozjazd a preto aj viac plánuje a vyhodnocuje situáciu – ani keby chcel, často sa nevie vrhnúť do kolíznej situácie tak bezhlavo ako chodec, cyklista, motorkár alebo automobilista, ktorý niekedy najprv ide, potom rozmýšľa.
myslím to takto: chodcovi nikto nemôže zobrať "vodičák" – narozdiel od vodiča, u chodca sa nedá jeho právo byť chodcom podmieniť povinným minimom vedomostí
?
rpopo
Nič to nemení na tom, že znižovať povolenú rýchlosť jazdy na takomto mieste je podľa mňa blbosť, riešiť to treba inakšie. Akékoľvek spomaľovanie dopravy je neprípustné, duplom na úkor národa nevšímavého.
A inak mimochodom, ak si znova potrebuješ rýpnuť, tak si choď poriadne to miesto obzrieť a potom sa ozývaj. Rozhľad na miesto musel byť dobrý už len z dôvodu, že stála z vonkajšej, nie z vnútornej strany. Ak by stála bezprostredne v jazdnej dráhe, tak aj pri jazde 35kou tam je dostatočna rezerva na prudké zastavenie a hlavne, uvidíš to, takže to muselo byť náhle. Samozrejme, musíš predvídať, možno ten, kto sedel v električke tak neurobil, to ja už neviem. Faktom však ostáva, že takáto nehoda by sa nikdy nestala, keby si ľudia všímali okolie, nevšímajú si. To Ty však nepochopíš, v Košiciach nežiješ.