Reakcia na: 110mat110 #81961:
Práve opačne. Zahusťovanie je lepšie - podľa urbanistov, keďže zvyšuje efektívnosť použitia MHD a funkcií mesta. Nová zástavba niekde ďaleko od súčasnej zástavby len zvyšuje nutkanie použiť IAD. Aj premiestňovanie pešo alebo na bicykli je pri primeranej hustote budov oveľa príjemnejšie a výhodnejšie.
KVKV
A kade mala viesť ? Niekedy péred desiatimi rokmi som si prešiel trasu medzi žst Barca a traťou ed , ale sú tam pomerne úzke ulice tak pre osobné auto a silná individuálna výstavba.
Existuje plán - mapa kade trať mala viesť ? Ktorou ulicou ?