cize na tie grafittami ogrcane steny a casti zastavky sa NDS podla predpokladov zvysoka vy.pr.dla hoci vytrubovali ze do spustenia elektriciek to bude odstranene a nadobro prec.. https://lh3.googleusercontent.com/--S9mTe8Vez8/War3mhKhvrI/AAAAAAAAu20/QDMONxYvbP0p35L-bn4vbv5u4LArG_gtwCHMYBhgL/s912/IMG_0036.JPG ?

Teraz to už nenájdem. Ale ok...
N/A