Reakcia na: reparil #81942:
A to nielen tam. Na zastávke tram Zimná smer Bot. záhrada chýbajú sklá. Tak to ako??? Ruky polámať.

Mohli ste to nakresliť buď do areálu bývalého VSS alebo medzi Niklovú a Napájadlá (tam je skutočný brownfield :)). V tej polohe, ktorú ste nakreslili, sa vynechávajú dva železničné ťahy.
mi.v