Reakcia na: mi.v #81928:
Osobne by som si skôr vedel predstaviť prestupný terminál (vlak-regiobus-električka-citybus) na mieste bývalých VSS, s tým, že prístup by bol priamo z mostov (na štýl cca ako v Ostrave Svinov - mosty). A podobne pri Tescu... Ale tak snívajte s nami... ?
Isidor
+ luxusný prestup MHD x SAD x vlak
+ skrátenie 150 autobusových spojov denne o 6,5 km (=úspory)
+ vyťažená električková trať
+ ideálny europrojekt
+ pre snílkov príprava na prepojenie tram-trajn