Reakcia na: N/A #81943:
Tie museli vybrať keď montovali prístrešok možno len zabudli na to a v dohladnej dobe sa to spraví

Teraz to už nenájdem. Ale ok...
Mohli ste to nakresliť buď do areálu bývalého VSS alebo medzi Niklovú a Napájadlá (tam je skutočný brownfield :)). V tej polohe, ktorú ste nakreslili, sa vynechávajú dva železničné ťahy.
Dispecer
Ale trať do Barce by si predĺžil kam? Šebastovce tomu nejako nepomôžu, a ťahať to za mesto asi tiež nemá zmysel v najbližších desaťročiach...