Reakcia na: KVKV #81902:
Ja by som privítal aj dvojitý nástup na MMM na linku 6 (v obratisku, aj v riadnej zastávke). Naozaj nechápem, prečo keď sa už v rámci IKD nezdružovala autobusová zastávka (viem, nebezpečné), sa neurobilo aspoň nástupište pred vchodom do býv. ajznboňáckej centrály na Železničnej.
veteran
Snáď už aj na Ukrajine prišli na to, že odkupovať ojetiny z Košíc je pod ich úroveň.