V termíne od 17. augusta do 2. septembra bude uzatvorený výjazd z kruhového objazdu od Steel Arény (Moldavská ulica) na Triedu SNP (Terasu) a teda malo by sa to týkať liniek 10,32,34 a 56..2 dni pred obmedzením žiadne info o prevádzke týchto liniek ?
myslavcan
Na tejto fotke je vidieť, že aj so super krásnou špičkovou ultramodernou šotoušskou podbíjačkou je výsledok podobný ako pri hnusnej bágrovej mini hračkárskej. Proste prechod medzi štrkovým lôžkom a PJD sa vždy bude minimálne opticky zdať vlnkovitý a čím viac zmien tým viac vlniek a nerovností. Znovu ma to len utvrdilo v tom, že rozdiel nerobí podbíjačka ale typ trate a počet jej zmien.