Reakcia na: Granite01 #81738:
Nejde iba o nákupy, ako Vám napísali ostatní, ale o veci, ako napríklad podporovanie nesprávnych priorít, na čom sa strácajú peniaze. O koľko nižšie dokážu byť náklady na vozkm u CNG busov v porovnaní s nafťákmi? O 20-30%? U súkromných DP, kde si majiteľ všetko stráži sám, áno; u týchto našich DP nie. A tak sa zdôvodní, že CNG je blbosť a ďalej sa kupujú nafťáky. A tu sa strácajú obrovské peniaze len na každodenne prejazdenom palive. (Znovu pripomínam, že u osobného auta sa s CNG motorom jazdí za 50% kilometrových nákladov voči benzínovému motoru.)Ak sa na týchto "štátnych majetkoch" zle hospodári a kradne, nie je to blúznenie. Samozrejme, ak sa zastávate SMER-u, blúznenie to je, lebo žiadny skutok sa NESTAL.

Dead
Vedlajsie problemy su podmienky, v zime aj v lete to nie je idealne, potom dosledky nedostatku vodicov sposobuju nutne nadcasy a dosledok nezverejnovania vynechanych spojov zase sposobuje podrazdenost cestujucich, co je dalsi odstrasujuci faktor.
Pri tychto podmienkach sa aj cudujem ze vodicov nie je este menej.