To Balky: Podla mna ano. Je to klasicke BUSE ako v ostatnych vozoch. Ale urcite si si vsimol ze to nema kto vziat do ruk a starat sa o to - aktualizacia pomala, nove svieze namety a grafiky nulove. Takto to vidim ja. Ale pockajme na okomentovanie ludmi ktori su k tomu blizsie...
?
mail mi dosiel den pred vianocami.
Tak hadam aj teraz dojde (skor nez pred vianocami :))
SHORTY
ad:Ťahanovce: Dobré, že prieskumy musí robiť MÚ (a vodiči-prvé a posl.spoje). Hlavne, že na CP sedí 5 ľudí a nie sú schopní ani len preklepať vývesky na zastávkach(L22)!