Ako je to so zaradovanim autobusov na jednotlive linky? Preco nema kazdy autobus 2-3 linky ktore by dookola striedal , ale v podstate kazdy voz robi skoro vzdy na inej linke.
Uz som si hovoril jak ta pani vo filme Obchod na korze: "Ci to ja salena, ci svet osalel?"
TA
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=3023ef2f302523ea&l=!022-04&x=209715292173
2. To s tými 374+375 ste mysleli ako? Tá 218-ka a ??? sú z Košíc?