Reakcia na: Dominik #7765:
V tom pripade to bude tazke ublizenie na zdravi. Ale suhlasim s tym, ze revizori sa maju spravat slusne.
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ☺
Dopravák
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=29.10.2004/58645K