Reakcia na: Nodes #7633:
No do centra sa otvorený zvršok nehodí. Pokiaľ viem, tak tam bude monolitná doska a na nej pravdepodobne výhybky DT.

Ja som to uz davno vedel, ze tam bude benzinka (len som nevedel od akej firmy). Veru je potrebna ako sol, daleko ku benzinke na Pri Hati, daleko.
eMareq