Reakcia na: Sittam #7433:
Myslím, že to nikto z tunajšej diskusie presne nevie. Zopakujem len info, ktoré som predčasom na DPMK sám dostal, a síce, že skúšobná prevádzka ČK začne od novembra 2004 (cestujúci sa budú môcť rozhodúť, či si už kúpia ČK alebo klasický kupón), a od toho februára 2005 by mali byť iba karty. Hádam som nič nepolietol a bude to tak.

qwertak
... ale stavím sa, že ty nevieš čas nástupu služby č. 46125 !
a) 4.06 hod
b) 3.53 hod
c) 4.21 hod
d) 3.56 hod
e) 4.52 hod
f) 5.08 hod
g) 3.58 hod
h) 5.20 hod
i) 4.47 hod ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?