Reakcia na: qwertak #7438:
A povedz mi načo by som sa učil naspamäť služobné cestovné poriadky? Ja neviem ani tie prešovské a nie ešte vaše. Okrem toho, na rozdiel od detských čias, už odlišujem, čo sa oplatí v hlave držať a čo si stačí zapísať alebo aspoň vedieť, kde to nájdem

Balky
Add.3004. Dal som si zobrazit historiu prispevkov, no nikde nie je jednoznacne povedane (od marca), odkedy je po GO.
Moze byt, ze som to vtedy prehliadol, ale zas uznaj, citat kazdy jeden prispevok, zvlast ked sa tu vedu rozhovory o pivovaroch, nekonecnych porovnavaniach Karos a Solarisoch...niekedy to cloveka znechuti a preskoci celu stranku prispevkov.