Reakcia na: 5 #7118:
No ja mám pocit, že hej. Som sa tomu vtedy nevenoval, ale myslím že to bolo tak z jedného dôvodu. V tom čase totiž 29-ka do ZOO jazdila z Myslavy - Gruntu a teda sa ten bus na tej linke vyskytoval a z druhého, že mi utkvel v pamäti, lebo vykonával posledný spoj na linke č. 19 a na Terase mu odišla prevodovka...našťastie vodič prišiel na to ako rozbehnuúť voz zo zastávky a tak sa nejak doplazil na KVP a to som si myslel, že budem doma skôr ako s preplneným Ikarusom 435 linky č. 30. Ale netvrdím, že to bola 6406, ale foto nemá zatial nikto, aby sa to vyvrátilo či potvrdilo a je to logiické, že po skončení reklamy ostal biely tak sa využil na Tesco.?
SOLARIS MANIAK
S H O R T Y: Prosím odpovedz na predchadzajúce 2 maili.
D I G G I: Máš záujem o nejaké fotky z M.M.M.? Ak hej tak pošli maillom. Aj keď nie aj tak mi pošli mail prosím. dik.