Tak nový semafor na Toryskej pri pohotovosti už funguje. Pred chvíľou som tadiaľ cestoval s L71 a z 5. semaforov na Toryskej, sme stáli až na štyroch z nich. Bolo to v smere na KVP.
Ale inak sa mi zdá vydarený. Bolo by zaujímavé porovnať ceny.
Jinak motor liaz ML640 .
Irisak
Keby niekto normálny riadil DPMK, boli by tu len Karosy, či už dlhé alebo krátke. Solaris je úplnahlúposť. Kedy to ľudia pochopia.