Nazdar! Tak jsme zase pracovne na Slovensku, pokud nam to vyjde, radi bychom se stavili v Bystrici, Tatrach, Kosicich a Presove. Co je tam noveho?
Zarábanie na vydávaní cestovných poriadkov považujem za nehoráznosť. DP má zarábať na predaji cestovných lístkov. Taká vec ako cestovný poriadok by mala byť predávaná bez zisku.
Vladimír
Som presvedčený, že cestujúci by ocenili aj zastávkový, nielen linkový, cestovný poriadok. V susednom Prešove Ti za skromný poplatok na počkanie vytlačia cestovný poriadok z ľubovoľnej zastávky a môžeš si ho vycapiť doma na dvere. A ľudia to kupujú.
Popravde, neviem si niečo také predstaviť v Košiciach, kde sa CP klepú na písacích strojoch.